Ilabo - rozwiązania IT dla Twojej fabryki

WorkBoost Umbrella

WorkBoost Umbrella

WorkBoost Umbrella

Przedstawiamy funkcjonalność UMBRELLA (Parasola) w ramach naszej aplikacji chmurowej  
WorkBoost z pakietu LogiX.

Dodaliśmy funkcję contact-tracing czyli rejestracji kto z kim i jak długo przebywał w bliskiej odległości  
oraz historii lokalizacji pracownik w zakładach pracy aby pomóc zachować bezpieczny dystans  
oraz zredukować ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji. 

Każda bezpośrednia interakcja między osobami w obrębie fabryki rejestruje się automatycznie w systemie. Dostęp do danych o interakcjach mają tylko wybrane upoważnione osoby w zakładzie pracy (HR)  

W przypadku choroby pracownika uprawniona osoba wprowadza taki stan dla tego pracownika w aplikacji WorkBoost i system automatycznie wyznacza ryzyko dla osób z którymi chora osoba miała kontakt w określonym czasie w przeszłości (2 tyg) i wg określonych reguł dot. czasu i bliskości interakcji (np. 2 metry, dłużej niż 15 minut). 

Dzięki temu ze aplikacja jest chmurowa możliwa jest również kontrola odwiedzających (visitors) - wymagamy posiadania konta w WorkBoost przez osobę odwiedzającą zakład pracy i automatyczne wyliczanie ryzyka dla osób z naszej fabryki gdy odwiedzający zostanie oznaczony jako chory w swoim zakładzie pracy.

Wszystkie dane przechowujemy w bezpieczny sposob zgodny z wymaganiami GDPR/RODO. 
 

Zobacz na filmie naszą propozycję:

 

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej nt funkcjonalności Umbrella w ramach WorkBoost wypełnij formularz i uzyskaj dostęp do pełnej informacji.
 

Be Safe with WorkBoost Umbrella

Firma ILABO Sp. z o.o, zobowiązuje się do ochrony i poszanowania Państwa prywatności, a Państwa dane osobowe będziemy wykorzystywać wyłącznie do administrowania Państwa kontem oraz do dostarczania produktów i usług, o które Państwo prosili. Od czasu do czasu chcielibyśmy się z Państwem skontaktować w sprawie naszych produktów i usług, jak również innych treści, które mogą Państwa zainteresować. Jeśli zgadzają się Państwo na kontakt z nami w tym celu, proszę zaznaczyć poniżej, aby określić, w jaki sposób mamy się z Państwem kontaktować:

W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z tych komunikatów. Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu rezygnacji z subskrypcji, naszych zasad ochrony prywatności oraz tego, w jaki sposób zobowiązujemy się do ochrony i poszanowania prywatności, należy zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.Klikając przycisk wyślij poniżej, wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu dostarczania żądanych treści przez firmę ILABO Sp z o.o.