Ilabo - rozwiązania IT dla Twojej fabryki

Konferencja Fabryka Roku 2019

Konferencja Fabryka Roku 2019

Konferencja Fabryka Roku 2019

W tym roku już po raz trzeci w warszawskim Hotelu Marriott spotkali się uczestnicy Konferencji towarzyszącej Gali Fabryka Roku. Była to dla nas wyjątkowa okazja, aby zaprezentować się wśród nowoczesnych rozwiązań i prezentowanych przykładów wdrożeń innowacyjnych technologii w zakładach przemysłowych. 

W konferencji wzięli udział specjaliści i przedstawiciele kadry inżynierskiej oraz osoby reprezentujące kadrę kierowniczą. Prezentacje przygotowane przez prelegentów kładły nacisk na umiejętne wykorzystywanie nowych koncepcji i technologii w celu usprawniania organizacji procesów produkcji i co za tym idzie do osiągania lepszych wyników biznesowych. 

Ilabo było również obecne pośród prelegentów, mieliśmy okazję opowiedzieć o tym w jaki sposób system LogiX pomaga zwiększać efektywność linii produkcyjnych, zbierając dane z maszyn i urządzeń, agregując je w informacje a następnie budując z nich wiedzę o tym co należy zmienić aby uzyskać jak lepsze wyniki, wspierające osiąganie celów biznesowych firmy.

Dariusz Karwasiński, Członek Zarządu Ilabo o fabryce przyszłości:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji video z tej konferencji: