Ilabo - rozwiązania IT dla Twojej fabryki

ILABO RACING TEAM PRO Tri Camp Tenerife

ILABO RACING TEAM PRO Tri Camp Tenerife

ILABO RACING TEAM PRO Tri Camp Tenerife

Czaja Bombka System TrainingCamp przeszedł do historii.
Zaraz po naładowaniu się świąteczną czekoladką wybrałem się na zgrupowanie organizowane przez trenera @JakubCzajaGdansk na Teneryfę. Była to moja druga wizyta w tym roku na tej największej kanaryjskiej wyspie. Głównym celem było zrobienie dużej objętości i wejście na większe intensywności. Pogoda na wyspie bardzo dobra, nauczony doświadczeniem poprzedniej wizyty woziłem ze sobą zawsze i wszędzie w sakiewce na kierownicy ubrania (kurteczkę, rękawki, nogawki, rękawiczki, komin i ocieplacze na buty).

Flight was so long we already dreamed about emergency landing in the ocean

W cyferkach 14 dni prezentuje się następująco:

- 37 km pływania z czego duza część to OW gdyż korzystanie z basenu było mocno ograniczone z powodu pandemii

- 159 km biegania z czego kilka wizyt na stadionie, kilka dluzyszych wybiegan wzdłuż wybrzeża, niestety kolejny raz nie udało się wbiec na szczyt El Teide

- 1146 km roweru dużo zadań na intensywności startowej i 2 grubsze wycieczki:

  1. Masca + Teide wjechane od strony La Oratavy 190km i 5200m w pionie trening charakteru ponieważ 2.5h z 8h treningu pokonane w deszczu.

  2. Anaga – park narodowy na północy który wygląda zupełnie inaczej niż południe gdzie mieszkaliśmy w ceferkach to 145km i 4300m w pionie i jakieś 120 ochów i achów na widok zapierających dech w piersiach krajobrazów

Casual 25% grade

Mieszkaliśmy w Fanabe pomiędzy Costa Adeje, a Adeje. Z racji obostrzeń kryte baseny były zamknięte. Na terenie naszego apartementu mielismy 20-to metrowy basen, jezdzilismy tez na plażę robić treningo OW w Las Americas, oraz na odkryty basen 50m to Los Cristianos. Była nas całkiem spora grupka:

Coach: Kuba CZ

Zawodnicy: Michał Oliwa, Kamil Kulik, Kamil Damentka, Dawid Mielke, Aleksandra Jędrzejewska oraz ludzie z Bielska czyli Anna Tomica i Maciej Pindol

Fizjo: Tomasz Corba Mickiewicz, ex PRO kolarz, który na rowerze pokazywał nam nasze triathlonowe miejsce 😊, oraz naprawiał na bieżąco mniejsze uszkodzenia.

Atmosfera na zgrupce bardzo dobra, konkretna robota wykonana, nie do końca wiem gdzie teraz wystartuję prawdopodobnie najbliższy TRI na GIT w Grodzisku.

Więcej zdjęć:

Los Cristianos Rooftop

5x2km tresshold 3:30-24 min/km

Leche leche- most popular coffee drink  in Canarias

Baraquito(probably the truly most popular canarias coffe drink but we are sport guys 😉

Tierra del Trigo uphill - 2.7km avg 14..5% grade

Coastal long runs

Los Cristianos 50m pool

Views, views, views

Consuming calories in race suit, just in case I could not fit it later :)

Tomasz 😊